Роналдо е начело в Саудитска Арабия след нов гол за Ал-Насър (видео)

Роналдо е начело в Саудитска Арабия след нов гол за Ал-Насър (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо продължава да бележи, а неговият Ал-Насър записа седма поредна победа във всички турнири.

Суперзвездата отбеляза последния гол за своите при успеха с 3:1 на Ал-Уехда в 13-тия кръг на Про лигата на Саудитска Арабия.

Така Кристиано излезе начело при голмайсторите в първенството с 13 попадения, следван от Александър Митрович с 12 и Карим Бензема с 8.

В миналия мач срещу Ал-Духаил в азиатската Шампионска лига португалецът беше получил почивка, но този път се завърна сред титулярите.

Той се разписа с лекота в 49-ата минута, възползвайки се от лошо върната топка към вратаря.

Ал-Насър остава втори в класирането в Про лигата с 31 т., а лидер е Ал-Хилал с 36.