Салах отново изуми футболния свят! (видео)

Мохамед Салах още веднъж блесна с гол от извънземна класа при разгрома на Ливърпул с 5:0 като гост на Уотфорд.

Египтянинът отбеляза четвъртото попадение след изумителен рейд между няколко противникови футболисти и точен удар с левия крак в далечния ъгъл.

Така Салах напомни не по-малко блестящия си гол срещу Манчестър Сити преди паузата за националните отбори и доказа, че в момента се намира във формата на живота си.

Иначе Ливърпул нямаше никакви проблеми в мача и Садио Мане откри още в 9-ата минута след асистенция на Салах.

След това Роберто Фирмино се разписа на два пъти, преди да дойде големият момент на звездата на "мърсисайдци".

В самия край пък Фирмино оформи хеттрика си.

Домакините не показаха никакви възможности за съпротива при дебюта на новия мениджър Клаудио Раниери.

В класирането Ливърпул поне за малко излиза начело с 18 т. пред Челси с 16 и Манчестър Сити, Манчестър Юнайтед, Евертън и Брайтън с по 14.

Конкурентите на "червените" обаче имат мач по-малко.

С разгрома тимът на Юрген Клоп постига още нещо забележително - става първият отбор в английския елит, който вкарва по три или повече гола в седем поредни гостувания във всички турнири.