Надежда има, Италия може да губи

Станислав Манолев приспа Буфон с шут от 30 метра преди 3 години и италианците се измъкнаха от загуба в София - 2:2.

Италианците преди мача с нас през 2013-а в Палермо. Личат доста звезди, а днес идват с осакатен и от тази гледна точка състав.

Буфон ги спаси тогава - България изпусна куп чисти положения.

На Евро 2004 изглеждаше, че голът на Мартин Петров ни е донесъл победата, но в края ни наказаха два пъти за 10 минути и ни обърнаха до 2:1. Снимка: Getty Images

Излъгаха ни и на САЩ 94, на полуфинала. Но като цяло срещу тях играем добре.

Прочут кадър как севернокорейците се готвят за мача с Италия на Мондиал 66 в Англия, гледайки Лоуръл и Харди. После ги биха с 1:0.

Миналото лято Уругвай изхвърли "скуадра адзура" още в групата на световното, като преди това и Коста Рика би италианците.

Но при Конте нямат загуба, това не бива да се подминава.