Кръгът във Висшата лига в снимки

Том Хийтън отразява дузпа на Душан Тадич, което помогна за победата на Бърнли и позволи на тима да излезе от опасната зона след домакинско 1:0 над Саутхемптън.

Между екипите на звездите на Арсенал в съблекалнята преди домакинството на Нюкасъл имаше и коледни пуловери.

Алекс Окслейд-Чембърлейн контролира топката във въздуха, преследват от Джак Колбак. Снимка: gettyimages

Хари Кейн отбелязва първия гол за Тотнъм при гостуването на Суонзи още в четвъртата минута на двубоя. Снимка: Getty Images

Колоритен фен на Съндърланд преди домакинството на Уест Хем.
Снимка: Getty Images

Яник Боласие от Кристъл Палас се бори с двама футболисти на Стоук Сити по време на мача на "Селхърст".

Общ план от двубоя на "Селхърст парк".

Миле Йединак недоволства след отиграване на съотборника си Яник Беласие.

Ашли Йънг е овладял топката на гърдите си по време на дербито Манчестър Юнайтед - Ливърпул. Снимка: Getty Images

Гари Кейхил е влязъл остро в краката на Соне Алуко по време на победата на Челси с 2:0 над Хъл в Лондон.

"Дъ Хоутърнс" по време на дербито Уест Бромич - Астън Вила, спечелено от домакините с 1:0.

Пол Кончески от Лестър се бори с Хесус Навас от Манчестър Сити на "Кинг Пауър Стейдиъм". Шампионите победиха с 1:0 с гол на Франк Лампард.