Първата истински луда футболна неделя за сезона

Кошмарна футболна неделя за големите отбори в Европа

Манчестър Юнайтед направи Х у дома срещу последния – Стоук Сити. И то след грешка на най-стабилния футболист на тима в последните години – Давид де Хеа.

Изненадваща загуба като гост остави Наполи на четири точки от лидера Ювентус.

Тотнъм нанесе първо поражение на Джосеп Гуардиола начело на Сити. След 10-те поредни победи, испанецът вече познава вкуса и на равенството, и на загубата. Снимка: Getty Images

Реал Мадрид отново не победи. Зинедин Зидан все едно ги кара на серии. Записа пет поредни победи в началото на сезона, а сега последваха четири хикса. Да чакаме ли загуба в следващия мач?

Марио Балотели наистина е супер. Победен гол и два глупави жълти картона в рамките на пет минути е точно по стандартите на италианския нападател.

Скандалният гол на Арсенал. Че Венгер празнуваше 20 години начело, празнуваше. Ама дали му трябваше такъв подарък в 93-тата минута? Само съдията Крейг Полсън може да каже…

7-голов трилър и обрат от 1:3 до 4:3 означаваше, че Милан е без загуба в четвърти пореден кръг в Калчото. Вече е шести, с равни точки с трите отбора пред себе си и само на една от втория Наполи.

Барселона се провали в опита си да излезе начело в Примера и след 3:4 като гост на Селта остана на две точки от мадридските грандове.