10 извода от уикенда във Висшата лига

Венгер е мъж под прицел след поредното безумно представяне на защитата на Арсенал. Снимка: ESPN Soccernet

Алексис Санчес също не може да повярва как Арсенал пусна 3 гола за едно полувреме.

Което изобщо не намали радостта на играчите на Стоук.

Ливърпул се представи сиво, а капитанът Стивън Джерард тъжно гледаше от скамейката... Снимката е показателна, освен, че е страхотна.

Челси този път не наложи воля, а Моуриньо продължава черна серия в Нюкасъл.

Много битка, малко футбол - Хъл - Уест Бромич.

За първи път от 6 октомври 2010 г. Алън Хътън вкара, но какъв гол!? С цената на три точки за Вила срещу Лестър.

Анди Керъл дълго се лекува, още по-дълго не вкарва, но като почне... Нападателят (вляво) полетя два пъти и изведе Уест Хем до 3:1 над Суонси.

КПР не се спъна в Бърнли, въпреки че вратарят Том Хенеси направи и невъзможното да спаси гостите от загуба.

Тотнъм и Палас направиха лондонско дерби, което няма да се помни - 0:0.

Яя Туре бележи от дузпа победния гол за Сити срещу Евертън.