Най-интересните мачове през уикенда

Арсен Венгер и Алекс Фъргюсън в момента водят борба помежду си на два фронта - както в първенството на Висшата лига, така и за Купата на ФА. Удоволствието да гледаме Манчестър Юнайтед - Арсенал на четвъртфинал в най-стария турнир в света ще имаме в събота Снимка: Getty Images

Тунизийският защитник на Черноморец Енис Хаири бе изваден от състава от треньора Антон Велков преди гостуването на Левски в събота Снимка: Пресслужба на Черноморец

В последния мач между Барселона и Севиля каталунците победиха с разгромното 5:0 през октомври, но гостуването на "Рамон Санчес Писхуан" в неделя със сигурност няма да е така лесно за Меси и компания Снимка: el mundo deportivo

Треньорът на Байерн Луис ван Гаал няма да остане на поста си след края на сезона, а същото е положението и с колегата му Армин Фее от Хамбургер, с когото в събота ще се срещнат за последен път начело на тези клубове Снимка: BGNES