Голямото завръщане на Старата дама

Ювентус е шампион за четвърти път поред в Италия, но голямата новина на сезона е завръщането в европейския елит.

Мачовете с Реал показаха, че отборът е готов да пречупи всеки.

Масимилиано Алегри наследи готов отбор според мнозина. Но истината е, че този Ювентус е още по-силен от тима на Конте.

Гръбнакът, основата, бяха положени от Антонио. Той обаче страдаше, че неговият Ювентус не успява да пробие в Европа.

Преди Реал бе Монако, и пак не бе лесно. Един гол от дузпа на Артуро Видал стигна в двата мача на четвъртфинала.

Далеч по-спокойно "Старата госпожа" мина през Дортмунд в първия кръг от елиминациите. 2:1 у дома и лекция с 3:0 пред Жълтата стена в Германия.

Финалът на 6 юни бележи 30 години от трагедията на "Хейзел", когато 39 запалянковци на Юве загинаха, а клубът спечели първата си купа на шампионите.

Хореографията преди последното домакинство за сезона върна лентата към 39-те.

Асът на Юве, не само този сезон - Карлос Тевес. Човекът за големи мачове.