Рууни се събуди от мъртвите

Уейн Рууни се събуди от мъртвите и вече има пет гола в четири мача от началото на 2016 година

С победния гол срещу Ливърпул вече има 176 за Юнайтед във Висшата лига и изпревари Тиери Анри

Маруан Фелайни се превърна в любимец на феновете

Давид де Хеа пък бе затворил вратата си в неделя

Да ви прилича на Ван Гаал след тежко празнуване на победата?

Забавен транспарант на феновете на Юнайтед

Този кръг имаше и друг случай, който подгря страстите на феновете. Гол от засада в 98-ата минута на Джон Тери донесе равенството 3:3 срещу Евертън

Възможност №1: Така ли видя страничният съдия ситуацията?

Възможност №2: Paint?

Възможност №3: Стивън Джерард?