Леден душ за Интер и издънка в 93-тата минута

Леден душ за Интер и издънка в 93-тата минута Снимка: Getty Images

Интер изпусна по инфарктен начин победата при гостуването на Монца и стигна само до 2:2 в 17-ия кръг на Серия "А".

Тимът на Симоне Индзаги водеше в резултата до 93-тата минута, когато сякаш от нищото допусна изравнителен гол и не успя да се изравни по точки с градския съперник Милан.

Матео Дармиан откри за Интер в 10-ата минута, но секунди по-късно Чурия изравни.

Лаутаро Мартинес изведе за втори път гостите напред, а по-късно удари и греда, което се оказа фатално.

Резервата Лука Калдирола стана герой за своите в добавеното време и донесе точката на Монца с глава след центриране отдясно на Чурия.

Така Интер остава четвърти в класирането с 34 т., на две зад третия Милан.