Рома и Милан оставиха драмата за добавеното време

Рома и Милан оставиха драмата за добавеното време Снимка: Getty Images

Рома и Милан си размениха по един гол в добавеното време в дербито на "Олимпико", което беше и пряк сблъсък за топ 4 в Серия "А".

Съперниците оставиха драмата чак за последните минути, а преди тях на терена властваше скуката.

В 94-тата минута Тами Ейбрахам откри, но само три минути по-късно Алексис Салемакерс донесе равенството 1:1 и така се стигна до резултат, който не устройва нито един от двата отбора.

В таблицата Рома и Милан остават с по 57 т. и даже са с еднаква голова разлика, но "росонерите" заемат четвъртото място заради повечето вкарани голове, докато "вълците" са пети.

Следва Интер с 54 т. и с мач по-малко.

"Нерадзурите" трябва да победят Лацио утре, за да се изравнят с преките си конкуренти.