360 минути мъка! Пак 0:0 между ЦСКА и Лудогорец

Четвърто поредно нулево равенство Снимка: LAP.bg
Четвърто поредно нулево равенство

ЦСКА и Лудогорец не успях да си отбележат гол в четвърти пореден мач помежду им и завършиха наравно 0:0 на „Българска армия“ в мач от 18-ия кръг на efbet Лига.

Двата отбора си размениха няколко добри положения, но така и не успяха да стигнат до гола.

Пламен Илиев направи перфектно спасяване след директен удар на Тиаго от пряк свободен удар.

В началото на втората част пък Жордани Коко направи невероятен пропуск и отблизо не успя да уцели вратата.

В 69-ата минута Илиев отново опроверга Тиаго, а до края и двата отбора не стигнаха до нищо по-опасно пред противниковите врати.

След като останалите отбори в челото на класирането – Левски (1:1 срещу Берое) и Локо Пловдив (0:0 срещу Арда), също записаха равенства този кръг, нищо на върха не се промени.

Лудогорец е лидер с 46 точи, на седем пред Левски, Локото е с 37, а ЦСКА има 35.