6:0! Впечатляващ разгром за българските национали

6:0! Впечатляващ разгром за българските национали Снимка: Startphoto.bg

Младежкият национален отбор на България записа впечатляващ разгром с 6:0 над Естония в квалификационен мач за европейското първенство през 2025 г.

На стадион "Александър Шаламанов" младежите се затрудниха със съперника единствено през първото полувреме, когато гол във вратата на гостите така и не падна, а най-чистото положение изпусна Марин Петков.

След почивката България се развихри и нападателят на Хебър Георги Николов наниза хеттрик, а Станислав Шопов от ЦСКА се прояви с гол и две асистенции.

Останалите попадения бяха дело на Асен Митков и Роберто Райчев.

Победата постави "лъвчетата" на трето място в групата с 9 т. от 6 мача, колкото има и Германия.

Лидер остава Полша и именно срещу поляците е следващият двубой на нашите. Той ще се изиграе на 23 март.