Гневният Сираков: Ужасяваща работа! Искат да ни довършат

Гневният Сираков: Ужасяваща работа! Искат да ни довършат Снимка: Lap.bg

Собственикът на Левски Наско Сираков беше бесен от съдийството в мача срещу ЦСКА, загубен с 0:1.

"Сините" отстъпиха тази вечер на националния стадион след гол на Али Соу, а съперникът им пропусна и дузпа.

Наказателният удар обаче беше отсъден за нарушение, което изглеждаше извършено извън пеналта.

Главният съдия Никола Попов ядоса лагера на Левски и като даде само жълт картон на Амос Юга в 29-ата минута, когато той хвана Ивайло Найденов за врата и дълго го държа.

Юга все пак беше изгонен по-късно за втори жълт картон и "сините" играха с човек повече в последните минути.

"Мога да отбележа само съдийството. Ужасяваща работа! Не може да те душат половин минута и да няма червен картон", каза бесният Сираков на излизане от стадиона пред bTV.

"И дузпата е половин метър отвън. Те искат да ни довършат! Няма какво да говоря повече, защото ни глобяват. Разбира се, че има оптимизъм в Левски. Левски значи оптимизъм", допълни легендата на "сините".