ЦСКА се срина след успеха над Лудогорец

ЦСКА се срина след успеха над Лудогорец Снимка: Lap.bg

След успеха над Лудогорец за Купата, ЦСКА се изложи в първенството и загуби с 1:2 гостуването си на Царско село в 24-тия кръг на efbet Лига.

"Червените" не бяха на ниво, а и близо час им се наложи да играят с човек по-малко и макар че се пребориха за изравнителен гол, в самия край загубиха срещата.

Още в 8-ата минута Царско село поведе от дузпа за нарушение на Петър Занев.

Димитър Костадинов реализира ефектно а ла Паненка.

В 34-тата минута Занев получи втори жълт картон за доста закъсняло влизане и остави своите в намален състав.

Все пак ЦСКА успя да изравни в 75-ата минута чрез Бисмарк Чарлс, но в последната минута Реян Даскалов отбеляза страхотен гол от воле и реши мача в полза на домакините.

Така тимът на Любослав Пенев вече се отдалечи от второто място в класирането и остава трети с 44 т.

Вторият Локомотив Пловдив е с 49, а лидерът Лудогорец с 55.