Ливърпул се срина срещу УБА. Салах отбеляза дежурния си гол

Ливърпул едва ли ще очаква в добро настроение първия полуфинален мач от Шампионската лига срещу Рома във вторник на "Анфийлд", след като изпусна аванс от 2:0 като гост на Уест Бромич в Премиършип и двата тима поделиха точките след равенство 2:2.

Юрген Клоп очаквано бе дал почивка на доста от звездите си, но Мохамед Салах започна като титуляр и отбеляза дежурното си попадение.

Дани Ингс откри резултата още в четвъртата минута, а Мохамед Салах отбеляза поредния си гол в 72-рата. УБА показа характер и с попадения на Ливърмор (79) и Рондон (88) успя да се добере до точката.

Ливърпул приема Рома на 24-ти от 21:45 часа наше време.