Марсилия се издъни на "Велодром"

Реймс направи 2:2 на "Велодром".

Олимпик Марсилия загуби ценни точки у дома в борбата за титлата във Франция. В първи мач от 25-ия кръг марсилци допуснаха равенство 2:2 на "Велодром" срещу непретенциозния Реймс.

Гостите първи вкараха гол в мача, след като в 6-та минута Никола де Превий бе точен. Дмитри Пайе изравни в 58-та минута, а Андре Аю изведе Марсилия в резултата в 69-та минута.

Домакините се виждаха победители, но в последната минута бяха попарени след гол на Давид Нгог за крайното 2:2.

Марсилия остава на второ място в таблицата на точка след лидера Олимпик Лион, който може да увеличи разликата при победа утре над Лориен. Реймс е 13-ти с 30 точки.