Нов и Кейн донесоха късен обрат за Тотнъм

Златен дебют за Танги Ндомбеле, Кейн с два гола Снимка: Getty Images
Златен дебют за Танги Ндомбеле, Кейн с два гола

Тотнъм постигна късен обрат срещу завърналия се в елита Астън Вила за победа с 2:1 у дома.

Джон Макгин изведе Вила още в деветата минута и преднината на гостите издържа повече от час.

В 73-тата минута обаче рекордното попълнение на „шпорите“ Танги Ндомбеле изравни със страхотен шут от около 20 метра и даде надежди на феновете за обрат.

Четири минути преди края на редовното време обичайният заподозрян Хари Кейн подсигури трите точки за домакините, възползвайки се от неразбирателство в отбраната на Вила.

В самата 90-а минута английският нападател оформи и крайното 3:1 с удар от границата на наказателното поле.