Иван Иванов и ПАО продължават, Попето е аут

Ивелин Попов и Спартак Москва напуснаха борбата в Лига Европа.

Гръцкият гранд Панатинайкос се класира за плейофния кръг в Лига Европа, след като се наложи с 2:0 като гост на шведския АИК Солна и с общ резултат 3:0 продължава в следващия етап.

Гърците стигнаха без особени затруднения до успеха, а головете отбелязаха Виктор Ибарбо и Макус Берг през второто полувреме.

Цял мач за Пао игра българският национал Иван Иванов.

За разлика от него обаче капитанът на националния ни тим Ивелин Попов нямаше подобни поводи за радост, след като Спартак Москва отстъпи с 0:1 като домакин пред кипърския АЕК Ларнака и с общ резултат 1:2 руснаците отпадат от надпреварата.

Единствения гол в мача вкара македонецът Иван Тричковски минута преди края на редовното време. Ивелин Попов остана на пейката през всичките 90 минути за Спартак.