Храбрият Берое направи "хикс" на Лудогорец

Берое взе точка на шампиона Снимка: Beroe.bg
Берое взе точка на шампиона

Лудогорец инкасира първо попадение под ръководството на наставника си Пауло Аутуори, завършвайки 1:1 в интригуващ мач от втория кръг на Първа лига.

Марселиньо откри резултата за шампионите в 57-ата минута, а в 62-рата Мартин Райнов изравни, след което така и не падна ново попадение и не беше излъчен победител.

За гостуването в Стара Загора наставникът на Лудогорец Пауло Аутуори даде почивка на някои титуляри, съхранявайки ги за реванша с МОЛ Види в Шампионска лига.

Цели пет бяха промените в сравнение срещата с унгарците в Разград (0:0). Георги Терзиев, Яцек Горалски, Густаво Кампаняро, Жоао Пауло и Якуб Шверчок започнаха от първата минута срещу Берое вместо Козмин Моци, Светослав Дяков, Лукас Саша, Кешерю и Вандерсон.

Официален дебют в Първа лига за Лудогорец записа Антон Недялков. Бившият защитник на ЦСКА замени Натанаел в 68-ата минута и доигра срещата под Аязмото.