Corriere dello Sport разкри кой е "предателят" на Моуриньо

Рома загуби ценни точки в преследването на целите си в Серия "А", стигайки само до 1:1 при гостуването си на Сасуоло в междинния кръг.

След двубоя вбесеният наставник на римляните Жозе Моуриньо заяви, че в отбора му има предател.

"Усилията на целия тим бяха съсипани от един футболист, който не се държа професионално. Това не означава, че е сгрешил, защото грешките са част от футбола, но той предаде мен и отбора. Няма да ви кажа кой е той. Тази вечер имахме 16 играчи на терена, а аз съм доволен от 15 от тях. През януари той ще трябва да си търси нов клуб", сподели Специалния.

Италианските медии тръгнаха по петите на "предателя", като сред заподозрените бяха узбекистанският нападател Елдор Шомуродов, влезлия от пейката Стефан Ел Шаараиу и полското крило Никола Залевски.

Но Corriere dello Sport разкри името на нарочения от Специалния. Това е Рик Карсдорп. Нидерландският бек влезе на мястото на турчина Мехмет Зеки Челик в 65-ата минута и игра много слабо, като имаше вина и за изравнителното попадение на домакините, паднало няколко минути преди края на редовното време.

Карсдорп пристигна на "Олимпико" преди пет години от Фейенорд, но изглежда, че дните му при "вълците" са преброени.