Филип Кръстев с нов гол, първа победа за Цволе през сезона

Филип Кръстев с нов гол, първа победа за Цволе през сезона Снимка: Getty Images

Филип Кръстев отбеляза втория си гол с екипа на Цволе, в който играе като отдаден под наем от белгийския Ломел през този сезон.

Цволе постигна първа победа за сезона, след като надигра с 3:0 Хераклес в мач от четвъртия кръг на Ередивизии.

Домакините поведоха в 13-ата минута с гол на Дилан Венте, който дойде при добавка след спасен шут на Кръстев.

Дилан Мбайо вкара за 2:0 в 78-ата, който в добавеното време осигури асистенцията за попадението на Кръстев за крайното 3:0.

С победата тимът на Йони Янсен пое глътка въздух след трите загуби, с които стартира кампанията, и вече заема 14-ата позиция от общо 18 отбора.

Това е втори гол за Кръстев с екипа на Цволе, като българинът отбеляза единственото друго попадение за тима досега - при загубата с 1:5 от Фейенорд.