Филип Кръстев със страхотен гол в Холандия срещу Фейенорд (видео)

Филип Кръстев със страхотен гол в Холандия срещу Фейенорд (видео) Снимка: Getty Images

Филип Кръстев вкара много красив гол срещу Фейенорд, но той бе само почетен при разгромната загуба с 1:5 на неговия Цволе в мач от втория кръг на сезона в Ередивизии.

22-годишният българин играе в Цволе като отдаден под наем от белгийския Ломел.

Кръстев се разписа в 87-ата минута, изстрелвайки истинска бомба от границата на наказателното поле. Това обаче бе само малко утеха за домакинските фенове, които вече бяха видели цели пет гола в собствената си врата.

Загубата е втора поредна за Цволе от началото на сезона, след като на старта тимът на Йони Янсен падна като гост на Утрехт.

Това е втори пореден мач, в който Филип Кръстев играе пълните 90 минути, като изглежда, че българският халф ще има основна роля в тима през този сезон.