Хари Кейн класира Тотнъм, желан от Ливърпул вкара на Сити

Хари Кейн класира Тотнъм, желан от Ливърпул вкара на Сити Снимка: Getty Images

Хари Кейн отбеляза два гола за Тотнъм при домакинската победа с 3:1 над Брайтън в четвъртия кръг на ФА Къп.

Срещата ще се запомни не само с попаденията на голаджията, но и с дебюта на новите попълнения в състава на Спърс Деян Кулушевски и Родриго Бентанкур.

Антонио Конте заложи на силен състав, за да продължи да преследва единствения възможен трофей за Тотнъм през този сезон - и в случая титулярите му не го подведоха.

По-рано днес Манчестър Сити също се класира напред за Купата на Англия с убедително 4:1 у дома срещу Фулъм.

"Гражданите" изостанаха в резултата след попадение на желания от Ливърпул Фабио Карвальо, но още до 13-тата минута направиха пълен обрат с голове на Илкай Гюндоган и Джон Стоунс, а през втората част на два пъти се разписа Рияд Марез.