Интер с нов разгром, този път и ВАР помогна

Интер с нов разгром, този път и ВАР помогна Снимка: Getty Images

Интер продължава да громи по пътя си към Скудетото и този път разби Аталанта с 4:0 у дома.

Поредният категоричен успех на "нерадзурите" ги изстреля на 12 т. пред втория в таблицата Ювентус, докато Аталанта остана на 2 т. от място в топ 4.

В началото гостите си мислеха, че са повели, но ВАР отмени техния гол заради минимална игра с ръка.

После грешка на вратаря Карнесеки позволи на Матео Дармиан да открие резултата, а в края на полувремето дежурния си гол вкара и Лаутаро Мартинес.

Десетина минути след подновяването на играта ВАР отново се намеси в полза на Интер и беше отсъдена дузпа за домакините.

Лаутаро я пропусна, но Федерико Димарко беше точен при добавката за 3:0.

До края успя да се разпише и Фратези.

Така Интер вече има 11 поредни победи във всички турнири, а в Серия "А" вкарва поне 4 гола в четвърти пореден мач.