Интер се измъкна в Сардиния с три късни гола

Интер постигна четвърта поредна победа в Серия "А", след като спечели с 3:1 гостуването си на Каляри. Въпреки че доминираха през целия двубой, "нерадзурите" трудно стигнаха до трите точки, а причината бяха пропуските им в началото на двубоя.

Домакините поведоха малко преди почивката с попадение на Сотил. Тимът на Антонио Конте успя да изравни чак в 77-ата минута чрез Николо Барела, а малко по-късно влезлият като резерва Данило Д'Амброзио даде аванс на гостите. В самия край Ромелу Лукаку отбеляза поредния си гол.

Срещата от 11-ия кръг на Серия "А" започна с 15-минутно закъснение поради технически проблеми с камерите за излъчване на мача.