Кошмарът на Манчестър Юнайтед изхвърли и Тотнъм

Кошмарът на Манчестър Юнайтед изхвърли и Тотнъм Снимка: Getty Images

Тотнъм записа още една болезнена загуба при Антонио Конте и отпадна от турнира за Купата на Англия на осминафиналната фаза.

"Шпорите" загубиха с 0:1 от втородивизионния Мидълзбро след продължения и се простиха с единствения си шанс за трофей през този сезон.

Домакините пък поднесоха още една голяма сензация в надпреварата, след като в миналия кръг изхвърлиха Манчестър Юнайтед.

Герой за Мидълзбро стана Джошуа Кобърн, който в 107-ата минута отбеляза страхотен гол, за да донесе победата.

По-рано Манчестър Сити не допусна подобни проблеми и победи с 2:0 последния в Чемпиъншип Питърбро.

Домакините удържаха нулевото равенство до 60-ата минута, но две попадения за 7 минути на Рияд Марез и Джак Грийлиш донесоха нужния резултат на "гражданите".