Разочарование Филип Кръстев и Лос Анджелис във финала (видео)

Разочарование Филип Кръстев и Лос Анджелис във финала (видео) Снимка: Getty Images

Филип Кръстев и неговият Лос Анджелис ФК загубиха финала на МЛС с 1:2 от Кълъмбъс Крю.

Българският футболист се появи в игра 76-ата минута, след като започна мача на пейката, но не успя да помогне на своя тим да постигне нещо повече от почетна загуба.

Кълъмбъс взе два гола аванс в рамките на четири минути през първата част след попадения на Чичарито в 33-тата минута от дузпа и Яв Йебоа.

Голът за Лос Анджелис бе дело Денис Буанга в 74-тата.

Кълъмбъс триумфира във финалния мач на МЛС за трети път в историята си след 2008 г. и 2020 г.