Роналдо с перфектен хеттрик за 22 минути (видео)

Роналдо с перфектен хеттрик за 22 минути (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо отговори на критиците по най-добрия възможен начин и както само той може - с перфектен хеттрик.

Португалската звезда на Ювентус отбеляза и трите гола за победата с 3:1 над Каляри, като вкара хеттрика си в рамките на 22 минути.

В десетата Кристиано откри резултата, засичайки с глава центриране на Куадрадо от корнер. В 25-ата разстреля стража на домакините от дузпа с десния крак, а в 32-рата прати още една мощна бомба в мрежата на Караньо, този път с левия крак.

Така Роналдо има вече 29 гола в 33 мача от началото на сезона във всички състезания.

Почетното попадение за домакините отбеляза Джовани Симеоне след час игра.

В последните секунди на срещата Роналдо можеше да вкара и четвърти гол, но останал сам срещу вратаря, не успя да прати топката в очертанията на вратата и стреля високо над нея.

С победата Юве събра 55 точки, на една зад втория Милан, който по-късно приема Наполи, и на 11 зад лидера Интер, който по-рано днес надви Торино с 2:1.