След новината за Абрамович, Челси се измъчи с втородивизионен противник

След новината за Абрамович, Челси се измъчи с втородивизионен противник Снимка: Getty Images

Челси преодоля осминафиналите за Купата на Англия след трудна победа с 3:2 като гост на втородивизионния Лутън Таун.

"Сините" успяха да отстранят шестия в Чемпиъншип за втора поредна година, но този път се измъчиха повече и до 68-ата минута изоставаха с 1:2.

Основна роля за успеха изигра Тимо Вернер, който завърши с гол и две асистенции.

Победното попадение пък отбеляза Ромелу Лукаку от близка дистанция 12 минути преди края.

Малко преди началото на двубоя стана ясно, че собственикът на Челси Роман Абрамович ще продаде клуба.