Вила спря перфектната серия на Юнайтед с гол в последната минута

Вила спря перфектната серия на Юнайтед с гол в последната минута Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед записа първи мач без победа в предсезонните контроли под ръководството на Ерик тен Хаг.

"Червените дяволи" завършиха 2:2 с Астън Вила в четвъртата проверка от предсезонното си турне. Те бяха много близо до четвърта поредна победа, но съперникът им изравни в третата минута на добавеното време.

Преди това Юнайтед дръпна с 2:0 до почивката с гол на Джейдън Санчо и автогол на Мати Кеш.

През втората част Вила стигна до равенството, след като Леон Бейли намали, а Калъм Чеймбърс в края оформи резултата.

До момента и бирмингамци бяха с три поредни победи в подготовката.

Днешният мач в Пърт се игра на много тежък терен заради проливния дъжд, който се изля часове преди началото.

Следващата контрола на Юнайтед е срещу Атлетико Мадрид на 30 юли.