Юве не спира да затъва при Алегри

Юве не спира да затъва при Алегри Снимка: Getty Images

Кризата в Ювентус се задълбочава и отборът допусна още една загуба в Серия "А" - 1:2 при гостуването на Верона в 11-тия кръг.

Джовани Симеоне отбеляза два ранни гола за домакините и така още от 14-тата минута нататък Юве трябваше да гони трудно постижим обрат.

Играчите на Макс Алегри дълго не успяваха да поразят вратата на Верона, но в 80-ата минута Уестън Маккени върна един гол със зверски шут под гредата.

Финалният натиск обаче не даде резултат и грандът от Торино записа четвърто поражение от началото на сезона в калчото.

Юве се намира едва на деветата позиция в класирането с 15 т. и даже беше изпреварен от днешния си съперник.

"Бианконерите" са на цели 13 т. от върха в таблицата.