Зашеметяващ обрат с автогол качи Милан на върха!

Зашеметяващ обрат с автогол качи Милан на върха! Снимка: Getty Images

В голям спектакъл от осмия кръг на Серия "А" Милан удари Верона с 3:2, след като изоставаше с 0:2 до 59-ата минута.

На "Сан Сиро" домакините изиграха много слабо първо полувреме и Верона поведе чрез Капрари в 7-ата минута, а после Антонин Барак вкара дузпа за 2:0.

След почивката обаче Оливие Жиру върна "росонерите" в мача, а 20 минути преди края Франк Кесие изравни от дузпа.

Златан Ибрахимович се завърна в игра за пръв път от септември насам, за да запише стотния си мач за тима в елита.

Секунди след влизането му де стигна до пълния обрат, и то с автогол - Кюрай Гюнтер опита да изчисти една топка пред погледа на Ибра, но я заби във вратата си за 3:2.

Поне временно Милан оглавява класирането с 22 т. пред Наполи с 21 (и мач по-малко) и Интер със 17.

Утре Наполи може да си върне върха при домакинството на Торино.