Последната подигравка на Реал

Феновете на Тотнъм, както и Питър Крауч нямаха много поводи за радост в Мадрид Снимка: Getty Images
Феновете на Тотнъм, както и Питър Крауч нямаха много поводи за радост в Мадрид

Феновете на Тотнъм се оплакаха след загубата с 0:4 от Реал в първия четвъртфинал в Шампионската лига, че на стадион „Сантяго Бернабеу" испанците са се подиграли с тях. И тук не става въпрос за надиграването на терена, този път обидата е била за феновете по трибуните.

След края на мача, заради безопасността на агитките, феновете на Тотнъм трябваше да изчакат 40 минути на трибуните изтеглянето на почитателите на домакините от стадиона.

Шефовете на Реал обясниха, че това е политика на клуба - агитката на гостите, която винаги е по-малка, изчаква изтеглянето на домакините и след това с полицейски ескорт й се осигурява безопасно излизане от стадиона.

Но, за да не скучаят феновете на Тотнъм 40 минути по трибуните, домакините от Реал им бяха приготвили интересна програма - видео клипове с най-успешните мачове на Арсенал! Отборът, който феновете на Тотнъм мразят най-много.

Което въобще не подобри настроението на британците по трибуните.

От Реал не коментираха как точно са избрали тези видео материали за гостуването на Тотнъм.

Сигурно на реванша феновете на Реал ще могат да се насладят на видео колекция с успехите на Барселона, но в този случай домакините ще трябва да ги държат поне два часа на трибуните, за да могат да изгледат всичко.