Левски с трето поредно реми в контролите

Според мениджъра на Левски Георги Иванов отборът е готов за новия сезон Снимка: Бгнес
Според мениджъра на Левски Георги Иванов отборът е готов за новия сезон

Отборът на Левски завърши своя подготвителен лагер в Австрия с приятелски мач с израелския Ашдод, завършил наравно - 1:1.

Хиксът бе трети поред за „сините" в техните контроли след нулевите ремита с руския Амкар и чешкия Словачко.

В мача, игран в базата Линдабрун, евреите откриха през първото полувреме, а в 68-ата минута влезлият като резерва Симеон Райков изравни резултата. Това бе първият гол със синята фланелка на младия халф, дошъл от Ботев (Враца).

Мача пропуснаха поради контузии Христо Йовов, Кирил Акалски и Марко Видович, а Иво Иванов получи травма в 26-ата минута и бе заменен.

„Мисля, че Йовов и Иво Иванов нямат сериозни проблеми, но когато им бъдат направени прегледите в София, ще имаме точна диагноза. Доволен съм от това, което показа отбора", коментира мениджърът на Левски Георги Иванов.

„Имаше добро движение и добри ситуации, особено през второто полувреме. За нас тези контроли не са ни цел. Важно е да бъдем готови за първия официален мач и аз мисля, че сме готови", каза още Гонзо.