Трансферният удар на Лудогорец е треньорът: Пет извода след победата над Брага

Лудогорец продължава да се доказва като големия евробоец на българския футбол в последните години.

Вчера шампионите удариха с 2:0 Брага като гости, взеха първа победа на български отбор при визита в Португалия и оглавиха своята група „C" в Лига Европа.

Талисманът Козмин Моци откри резултата през първото полувреме, а малко след почивката Раул Силва си вкара автогол, предизвикан от Джоди Лукоки, за да дойдат тежките последни минути, когато вратарят Ренан Дос Сантос спасяваше всичко възможно при натиска на португалците.

Какво научихме от поредната паметна победа на „орлите" в Европа? С какво Херо изненада съперника този път и може ли вече отборът да мисли за класиране във фазата на елиминациите?

В галерията ще видите пет извода след Брага - Лудогорец 0:2.

#1 lonen 20.10.2017 в 16:23:55

А защо tf никой не споменава очевАдния факт, че в стартовия състав нямаше нито един българин ... и как това влияе на българския футбол...