ЦСКА отново се изложи срещу Зоря и остава на дъното в групата си

ЦСКА отново се изложи срещу Зоря и остава на дъното в групата си Снимка: Lap.bg

ЦСКА отново позволи да бъде излъган от Зоря Луганск и отстъпи с 0:2 при гостуването си в Украйна в Лигата на конференциите.

Преди две седмици Зоря спечели с 1:0 в София, а сега "червените" още веднъж се провалиха срещу доста посредствения съперник, който вкара два късни гола.

И този път българският тим надигра противника, но остана с празни ръце от мачовете си с него.

Първото полувреме беше слабо и като цяло равностойно, но ЦСКА можеше да поведе чрез Вилдсхут, който пропусна в 20-ата минута.

Втората част беше по-добра за играчите на Стойчо Младенов и те създадоха няколко положения, а гол на Жорди Кайседо беше отменен заради засада.

В 87-ата минута, при първото си положение, домакините откриха след грешка на Лам, при която Захеди се възползва и откри резултата.

В последните секунди на добавеното време Зоря стигна до втори гол след контраатака. Саядманеш се разписа, докато целият тим на гостите се беше хвърлил в атака.

"Армейците" остават на последно място в своята група, без победа, само с един вкаран гол и една спечелена точка.

Всякакви шансове за излизане от групата вече се изпариха.

В класирането води Бодьо/Глимт със 7 т. пред Рома и Зоря с по 6.