Йънг Бойс излъга ЦСКА в мъглата, "червените" остават без гол в Лига Европа

Йънг Бойс излъга ЦСКА в мъглата, "червените" остават без гол в Лига Европа Снимка: Lap.bg

ЦСКА загуби с 0:1 от Йънг Бойс на "Васил Левски" в четвъртия си мач от група А на Лига Европа.

Швейцарският шампион излъга "армейците" при доста тежки условия и гъста мъгла, която през повечето игрово време не позволяваше на зрителите да виждат какво се случва на терена.

Единственият гол падна в 34-ата минута, когато Жан-Пиер Нсаме открадна една топка и вкара в близкия ъгъл на Бусато, а вратарят определено разочарова с намесата си.

Иначе заради тежките условия мачът беше скучен и качеството на игра беше ниско. За цял мач ЦСКА не създаде почти нищо пред вратата на съперника и успя да затрудни Балмоос само при един удар на Белтраме през втората част.

Така европейският дебют на Бруно Акрапович начело на "червените" няма да се запомни с нищо положително.

Това е трета загуба от 4 мача за ЦСКА в тази група. Българският тим остава на дъното в класирането с 1 т. и продължава да бъде без отбелязан гол.

Следващият европейски двубой на ЦСКА е гостуване на Клуж на 3 декември.