Най-добрите снимки от кръга на Боксинг дей

Най-тежък снеговалеж засипа мача Уест Бромич - Манчестър Сити в петък. Но стадион "Хоутърнс" устоя и двубоят завърши.

Гостите обезсмислиха срещата до 34-ата минута с три гола, а после я доиграха за крайното 3:1.

В снега обаче се създаваха и комични ситуации пред вратите.

Стадион "Гудисън Парк", Ливърпул. Снеговалежът покрива арената минути след края на Евертън - Стоук (0:1). Заваля чак към края на мача и нямаше проблем той да се изиграе.

В Лондон си беше есен, а Джон Тери, по думите на Жозе Моуриньо, се е подмладил с 10 години и играе като през 2004-а. Тери вкара, Челси би Уест Хем с 2:0 и е лидер.

Уейн Рууни лети. С два гола той донесе 3:1 на Юнайтед срещу Нюкасъл, а след мача се закани, че тимът гони титла. Е, засега нещата изглеждат по-скоро като преследване на духове със Сити  и Челси далеч напред, но...
Уейн Рууни лети. С два гола той донесе 3:1 на Юнайтед срещу Нюкасъл, а след мача се закани, че тимът гони титла. Е, засега нещата изглеждат по-скоро като преследване на духове със Сити и Челси далеч напред, но...

Рахийм Стърлинг носи победата на Ливърпул в Бърнли с 1:0. След обявяването му за най-добър млад играч в Европа, нападателят е с 3 гола в 3 мача.

Идиот на деня? Оливие Жиру удари с глава Недъм Онуоха от Куинс Парк и бе изгонен, а Арсенал удържа трудно 2:1.

Ударът на Жиру ще му донесе най-малко три мача наказание. Да удариш съперник на 2 метра от съдията не е най-умното нещо, което можеш да си пожелаеш да сториш за Коледа.

Хари Кейн (долу вляво) от Тотнъм не успява да достигне топката пред вратата на Лестър, но все пак нападателят вкара в мача.

Съндърланд загуби у дома от Хъл с 1:3, а голямата интрига бе около завръщането на Стив Брус, който сега води гостите, на стадиона, откъдето бе уволнен преди 2 години. Е, Бруси едва ли би искал повече за Коледа.

Коледният дух обзе феновете на Суонси, които се дегизираха по някои смущаващо странни начини, но ... бе колоритно. На терена тимът им спечели с 1:0 срещу Астън Вила.