Наследството на Брейди и Патриотите

Том Брейди отново е шампион, отново е MVP и вече се говори за него като за вероятно най-добрият в историята на този спорт.

"Мислех, че отново ще загубим", призна Брейди за минутите, в които Сиатъл водеше с 24:14.

Беличик и Брейди - тандем, който създаде Отбор с главно О.

Жизел Бюндхен си проправя път към съпруга си, носеща на гърба малкия Бенджамин.

За да получи целувка от шампиона. От легендата Брейди.

Утрешният вестник - традиция на Супербоул, провъзгласява Кралете на лигата с четвъртия им триумф за века.

И настанаха празненства, селфита...

... и всякакви щуротии от играчите на Патриотите.

Малко преди края отборите почти се сбиха, когато напрежението вече бе до връхната точка.

Мачът бе класика - обрати, два противоположни стила на игра, драма, грешки, екстаз и разочарование. Заслужаваше си да се види.

Малкълм Бътлър (вляво) е сензационният герой, след като пресече паса на Ръсел Уилсън в зоната за тъчдаун и спаси победата.

Ето го човекът, който трябваше да завърши тази атака - Маршон Линч (с топката в тъмен екип) помиташе съперниците и на Супербоул, както го прави цял сезон. Но не получи последната топка в ръце, а вероятно щеше да донесе победата с нея.

Шоуто на почивката бе грандиозно, а в центъра му бе изпълнението на Кати Пери.