Неаполитански сълзи на "Анфийлд" и Ноле с шал на "Мала Маракана": Нещата, които може да сте пропуснали

След гола на Мо Салах камерите показаха гостуващия сектор, в който един от тифозите на "партенопеите" не успяваше да сдържи сълзите си. Навярно бе рано за подобна реакция - все пак имаше още над 50 минути чисто игрово време, но в крайна сметка италианците не се добраха до скъпоценния гол. Вижте в галерията още любопитни неща от вторник.

Новак Джокович на "Мала Маракана"

Световният №1 Новак Джокович сложи шал на Звезда и изгледа на живо мача на белградския гранд срещу Пари Сен Жермен. "Звездашите" загубиха с 1:4, но атмосферата отново бе невероятна, а присъствието на Ноле зареди още повече навиячите.

Дидие Дрогба в Княжеството

Почетен гост имаше и Монако. Легендарният котдивоарец Дидие Дрогба изгледа мача между "монегаските" и Борусия Дортмунд.

Юбилейна победа за Икер Касияс

Легендарният вратар се поздрави с успех №100 в Шампионската лига, след като Порто надделя с 3:2 при гостуването си на Галатасарай. Само Кристиано Роналдо може да се похвали с повече. Както при португалеца, така и при Касияс - голяма част от тези победи са с Реал Мадрид.

Юбилей и за Серхио Бускетс

Вечерта бе паметна и за Серхио Бускетс, който изигра стотния си мач за Барселона в Шампионската лига. Бускетс влезе в началото на второто полувреме при равенството 1:1 с Тотнъм у дома.