Такива мачове ни карат да обичаме футбола още повече: 5 извода от Аякс - Тотнъм 2:3

Тотнъм го направи по най-драматичния възможен начин - преди началото на второто полувреме изоставаше с 0:3 в общия резултат, а финалният гол дойде в 96-ата минута Снимка: Getty Images

Лукас Моура прати "шпорите" на финала с трите си гола Снимка: Getty Images
Лукас Моура прати "шпорите" на финала с трите си гола

Аякс показа великолепен футбол в това издание на турнира и дребни детайли не достигнаха за класиране на финала Снимка: Getty Images

Появата на Фернандо Йоренте промени мача, защото той ангажира централните защитници на Аякс и остави пространства на Лукас Моура да се развихри Снимка: Getty Images