Реал - Байерн много по-скандален от Барса - ПСЖ

Касай нямаше верен ход и няма да е пресилено да се обобщи, че Реал - Байерн бе по-скандален мач и от Барселона - ПСЖ. Вижте в галерията.

1. Спестен втори жълт картон на Видал
В 48-та минута Видал трябваше да получи втори жълт картон за влизането си на Каземиро.

2. Дузпата на Каземиро срещу Робен
Само 4 минути по-късно реферът Касай  отсъди дузпа за Байерн за нарушение срещу Робен. Бразилският национал закъсня с намесата си, но няма жълт картон, което щеше да означава изгонването на халфа. При ситуацията и двамата имат равни шансове да играят с топката.
Само 4 минути по-късно реферът Касай отсъди дузпа за Байерн за нарушение срещу Робен. Бразилският национал закъсня с намесата си, но няма жълт картон, което щеше да означава изгонването на халфа. При ситуацията и двамата имат равни шансове да играят с топката.

3. Автоголът на Рамос
Левандовски е в засада при паса на Мюлер и влияе на Рамос, който си отбеляза автогол.@VanCityGooner Bro the offside when Muller pass the ball to Lewandowski pic.twitter.com/8WMKTDIUUa— HALA Madrid (@RM4ever9) April 19, 2017

Левандовски е в засада при паса на Мюлер и влияе на Рамос, който си отбеляза автогол.

4. Спестен втори жълт картон на Каземиро
В 80-та минута Каземиро трябваше да бъде изгонен. Влизането му на Ариен Робен е 100-процентов втори жълт картон.

5. Вторият жълт картон на Видал
Изгонването на чилиеца бе пресилено. Той можеше да поеме към душовете в началото на втората част за нарушението срещу Каземиро, но не и за това срещу Асенсио.

6. Засадата на Кристиано при изравнителния гол
Португалецът е в безспорна засада при паса на Рамос за 2:2. Той е зад защитата при подаването на испанския национал.#RMAFCB pic.twitter.com/LdznJ5WkJX— Firas Echi (@FirasEchi) April 18, 2017

Португалецът е в безспорна засада при паса на Рамос за 2:2. Той е зад защитата при подаването на испанския национал.

7. Голът на Кристиано за 4:2
Засадата на Роналдо при четвъртия гол е доста по-тънка, но при повторенията се вижда, че е по-напред от Марсело при паса на бразилеца.#HalaMadrid Champion's performance by Ronaldo in such a massive game!Here is the hatrick goal! #realmadridBayern  pic.twitter.com/X5jBO22OEG— Ud Uxman  (@uduxman) April 18, 2017

Засадата на Роналдо при четвъртия гол е доста по-тънка, но при повторенията се вижда, че е по-напред от Марсело при паса на бразилеца.