Като "Атомното Ку-ку", само че бюджетна версия
Вярно, че сериалът "Чернобил" много ни хареса, но не е нужно да му правим римейк
Вярно, че сериалът "Чернобил" много ни хареса, но не е нужно да му правим римейк
В памет на българското шоу
Добави приложението и достъпвай новините бързо и удобно от началния си екран.