Лестър е шампион! Лестър е шампион! Лестър е шампион!!!

Нека празниците в Лестър да започнат… сега!

Хари Кейн откри резултата в 35-ата минута, а до почивката Тотнъм вече водеше с 2:0 и изглеждаше, че трудно ще изпусне победата...

12 години по-късно, феновете на Челси искаха от своите любимци да помогнат на бившия си мениджър

Двубоят бе изпълнен с физически единоборства, раздадени лакти, груби влизания, дори Маурисио Почетино се наложи да влезе на терена, за да разтърве едно спречкване покрай тъчлинията

А феновете на Лестър чакаха...

И дочакаха. Резервата Еден Азар донесе равенството 2:2, с което и подари титлата на Лестър два кръга преди края на сезон 2015/16 във Висшата лига.