Най-оспорваните битки за титлата

Фен на Арсенал минути преди тимът на Арсен Венгер да спечели лудата титла през 1998 г. Снимка: Getty Images

Двама от главните "виновници" за "лудата" титла - мениджърът Арсен Венгер и капитанът Тони Адамс Снимка: Getty Images / Guliver

Нюкасъл на Кевин Кигън тъжно пропиля аванс от 12 точки пред Манчестър Юнайтед през 1996 г. Снимка: Getty Images / Guliver

Голът на Майкъл Томас в последния кръг срещу Ливърпул донесе титла на Арсенал през 1989 г. Снимка: Getty Images / Guliver

Дарби Каунти на мениджъра Дейв Маккей бе на десето място по Коледа, но след славната пролет на 1975 г. отборът спечели втората в историята си титла Снимка: Getty Images / Guliver

Роналдо гледа тъжно, след като отборът му Интер загуби от Лацио с 2:4 в последния кръг на Серия "А" през 2002 г. и Ювентус се окичи със "скудетото" вместо тях Снимка: Getty Images / Guliver

ПСВ празнува титлата си през 2007 г., спечелена само с гол повече от вечния съперник Аякс Снимка: BGNES