Кейн: Футболът изгуби вратар, но спечели нападател

Хари Кейн има толкова енергия, че заразява и съотборниците, и феновете. А статистиките му за сезона са невероятни.

Кейн прави мача на сезона - 2 гола и 2 асистенции при 5:3 над Челси.

Два гола и триумф с 2:1 над Арсенал. "Няма да спя тази нощ", каза в събота след мача нападателят.

Дебют за първия тим на Тотнъм срещу Хартс в Лига Европа през 2011-а.

Все пак стана вратар на Тотнъм, като пусна и гол за няколкото минути срещу Астерас.

С екипа на Милуол, където игра под наем.

Лейтън Ориент, първият клуб, който го взе като преотстъпен от Тотнъм.