"Страхотно е да играеш със Суарес. Единият от нас хапе, а другият рита"

"Страхотно е да играеш със Суарес. Единият от нас хапе, а другият рита" Снимка: Getty Images

Диего Коща бе в перфектно настроение след разгрома с 6:1 над гостуващия Гранада в първия мач от новия сезон в Ла Лига за Атлетико Мадрид.

Испанският нападател откри резултата рано-рано в мача, след което бе заменен от Луис Суарес 20 минути преди края. Уругваецът успя да наниже последните две попадения за разгрома, като даде асистенция и удари греда, заради което бе похвален от Коща.

"Не разбирам как Барселона пусна играч като Луис Суарес да си тръгне - каза Коща.

След като бе попитан какво е усещането двамата да играят заедно в атаката, роденият в Бразилия нападател отговори: "Страхотно е. Единият от нас хапе, а другият рита."

Атлетико, както Барса и Реал, получи допълнителна почивка заради участието си в късните етапи от евротурнирите.

Преди паузата за националните отбори тимът на Диего Симеоне ще гостува на новака Уеска и ще приеме Виляреал, който в неделя вечер бе разгромен с 4:0 от Барселона в първия мач на Роналд Куман начело.