Невиждан срам за "сините" и Митов: 5 извода от Левски - ЦСКА-София 0:3

ЦСКА-София удари Левски с 3:0 и категорично надделя в дербито от челната шестица на Първа лига.

Голове на Арсенио Нунеш и на Кирил Десподов още до 6-ата минута на практика решиха мача, а през втората част Фернандо Каранга отбеляза третото попадение във вратата на Божидар Митрев.

Левски игра безобразно и „сините" футболисти изглеждаха уплашени на терена, а в играта им нямаше никаква идея.

Защо се стигна до категоричната червена победа, с какво успя ЦСКА да изненада толкова много противника и къде сгреши треньорът на Левски Николай Митов?

Вижте в галерията пет извода след Левски - ЦСКА-София 0:3.