Гол-красавец стигна на Славия само за почетна загуба срещу Лудогорец

Гол-красавец стигна на Славия само за почетна загуба срещу Лудогорец Снимка: Lap.bg

Лудогорец записа нова победа, печелейки домакинството си на Славия с 3:1.

Пиерос Сотириу откри резултата в 18-ата минута, след като бе намерен с дълъг извеждащ пас, успя да се справи с бранител на Славия и да завърши точно в близкия ъгъл на Свельо Вуцов.

11 по-късно Мануел Шоу покачи на 2:0, засичайки с глава центриране на Кирил Десподов от корнер.

Ради Кирилов намали резултата малко след почивката с прекрасно попадение. Нападателят на "белите" премина през трима играчи на домакините, след което завърши страхотния си пробив с изключително красив прехвърлящ удар.

Крайното 3:1 оформи Сотириу в 65-ата минута с втория си гол в двубоя, възползвайки се от една отбита топка от Вуцов след мощен удар на Десподов.

С победата Лудогорец отново дръпна с четири точки пред втория ЦСКА, докато Славия остава на шестото място, с равни точки със седмия Берое и само на една пред осмия Локомотив Пловдив.